fbpx

Poznajmy się…

Każda z nas doświadczyła w swoim życiu różnych chwil. Bywały te lepsze, ale zdarzały się też i gorsze. Taki już urok naszej egzystencji.

Jednak ja przez większość czasu nie czułam spełnienia i satysfakcji z tego, co robię i jak żyję. Ogarniał mnie raczej ciągły lęk, byłam sfrustrowana, nie wierzyłam w siebie i swoje możliwości. Dziś wiem, że było to wynikiem spychania swoich potrzeb na dalszy plan, nieliczenia się ze sobą, stawiania wszystkiego i wszystkich na pierwszym miejscu, a siebie i swoje potrzeby na ostatnim. Tłamsiłam w sobie pragnienia, zabijałam kreatywność, usypiałam marzenia. Aż w końcu uświadomiłam sobie, że w większości sfer mojego życia nie czuję satysfakcji.

„Leżały” finanse, nie dbałam o rozwój osobisty, nie dbałam o siebie, o swoje zdrowie. Relacji ze znajomymi też właściwie nie było. Najbardziej jednak doskwierał mi totalny brak satysfakcji na płaszczyźnie zawodowej.

I wtedy powiedziałam: DOŚĆ!

Zaczęłam szukać swojej drogi, celu i sensu w życiu. Odkryłam, czym tak naprawdę jest pasja, i zaczęłam ją realizować w życiu zawodowym. Wtedy zaczęły dziać się prawdziwe cuda: realizując siebie poprzez prowadzenie biznesu online, odkryłam, jak bardzo zmienia się moje życie również w innych obszarach (rodzina, relacje, dbanie o swoje zdrowie czy kondycję). Zrozumiałam (i na własnej skórze przekonałam się), że  rozwój naszej sfery zawodowej ma ogromny wpływ na zyskanie pewności siebie i rozwój swojego potencjału, zadowolenia z życia, wiarę w siebie poczucie sprawczości, zaufanie do siebie.

„Pomagam kobietom realizować ich potencjał, wspierając rozwój ich biznesów.”

Dlatego chcę pomagać kobietom w osiąganiu spełnienia i zadowolenia z życia poprzez rozwój ich sfery zawodowej. Pomagając im rozwijać biznesy, chcę sprawić, by uwierzyły w siebie i drzemiący w nich potencjał.   Aby odzyskały wiarę w siebie i swoje możliwości. Aby wzrosło ich poczucie własnej sprawczości oraz zaufanie do siebie.

Chcę, by zgłaszające się do mnie kobiety były szczęśliwe i usatysfakcjonowane   każdym obszarem swojego życia.

Moje publikacje

Business Intelligence- ROLA STRATEGII MARKETINGOWEJ W BUDOWANIU MARKI OSOBISTEJ
Business Intelligence nr 6/2021 – „Rola strategii marketingowej w budowaniu marki osobistej”
Codzienna Rutyna - "Czy rutyna pomaga w zwiększeniu produktywności?"
wartoznać.pl – 
“Strategia marketingowa – czy jest potrzebna w małej firmie?”
Codzienna Rutyna - "Czy rutyna pomaga w zwiększeniu produktywności?"
Codzienna Rutyna – „Czy rutyna pomaga w zwiększeniu produktywności?”
Europejski Klub Kobiet Biznesu
Europejski Klub Kobiet Biznesu
Coraz Lepsza Firma