fbpx
17 czerwca w zabytkowych wnętrzach Warszawskiego Domu Technika NOT  odbyła się gala wręczenia statuetek Lwice Biznesu 2021. To 6. i zarazem ostatnia edycja prestiżowego plebiscytu organizowanego od 2014 roku  przez Ilonę Adamską   redaktor naczelną „Law Business Quality” i „Imperium Kobiet”. Wśród laureatek plebiscytu pojawiły się takie osobistości jak Katarzyna Bonda, Paulina Smaszcz, Monika Richardson, Maria Góralczyk, Kamil Mokrzycki (lider zespołu Sound’n’Grace) czy Katarzyna Miller, Renata Przemyk, Luiza Moir, Ewelina Flinta i Halina Mlynkova. Nagroda Specjalna trafiła w ręce Teresy Rosati.
Gala Lwice Biznesu 2021
Statuetki otrzymały także 23 przedsiębiorcze, kreatywne kobiety, które z odwagą budują swoje biznesy oparte na pasji, zaangażowaniu i wyjątkowych wartościach.
Kandydatki do tytułu “Lica Biznesu” zostały nominowane na podstawie kryteriów takich jak:
  • oryginalność pomysłu na biznes
  • metody i sposoby realizacji pomysłu
  • niezaleganie w US i ZUS
  • PR i promocja własnego biznesu w mediach
  • rekomendacje klientów
Wśród nominowanych znalazłam się i ja. To wyróżnienie jest dla mnie dowodem na to, że pasja i praca to droga do sukcesu. Mimo iż nie zawsze jest ona wysłana różami i pojawiają się na niej również kamienie, to dla takich chwil jak ta nie ma to znaczenia.

Na Gali odbyła się również premiera książki „Lwice Biznesu. Kobiety sukcesu o pasji w biznesie” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Książka to zbiór wywiadów będących kopalnią inspiracji i pomysłów dla kobiet, które zastanawiają się, jak swoje hobby i zamiłowanie do pewnych rzeczy przekuć w biznesowy sukces – dobrze prosperującą firmę i rozpoznawalną markę.

Tworząc dwie marki “Pasja w Pracy” i “Pasja w Biznesie”  najważniejsze było dla mnie, aby to co robię, wynikało z pasji, dawało mi radość i  spełnienie  w myśl słów  Konfucjusza “Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”.  Pasja była zawsze obecna w mojej pracy, bez niej nie byłabym w stanie robić tego co robię. Dlatego gdy usłyszałam o projekcie książki „Lwice Biznesu. Kobiety sukcesu o pasji w biznesie” natychmiast poczułam, że to projekt dla mnie! I tak oto powstała wyjątkowa książka, której jestem współautorem.   

Więcej o samej Gali jak i o moich wrażeniach oraz motywach, jakie skłoniły mnie do udziału w projekcie, przeczytacie w tym  artykule na portalu Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Materiały i tekst zaczerpnięty z  https://magazynlbq.pl/ fot. Paweł Wodzyński, Rafał Gronecki, własne.